variable: Array
(
    [0] => latvijas-amatieru-komandu-labdaribas-turnirs-hokeja-lielas-sirdis-mazam-sirdim
)
Latvijas amatieru komandu labdarības turnīrs hokejā “Lielās sirdis mazām sirdīm” : Jaunumi : NAHL

Latvijas amatieru komandu
labdarības turnīrs hokejā “Lielās sirdis mazām sirdīm”

Sacensību nolikums:

1. Sacensības tiek organizētas pēc SHF un LHF amatieru-veterānu noteikumiem.
  2. Turnīrs norisinās OCR , Rēzeknē 28.08.2022
  3. Turnīrā piedalās 4 komandas no Latvijas (Vidzemes un Latgales reģions)
  4. Turnīrs norisinās pēc riņķa sistēmas (katra komanda ar katru tiekas 1 reizi).
  5. Puktu sistēma:

-        Uzvara/ 2 punkti

-        Neizšķirts/1 punkts

-        Zaudējums/ 0 punkti

1. . Gadījumā, ja divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem komanda, kurai:
  2. vairāk punktu savstarpējās spēlēs;
  3. labāka vārtu starpība savstarpējās spēlēs;
  4. vairāk gūto vārtu savstarpējās spēlēs;
  5. labāka iegūto un zaudētu vārtu starpība visās spēlēs;
  6. vairāk iegūtu vārtu visās spēlēs.
  7. Turnīrā piedalās Latvijas amatieru komandu spēlētāji, kuriem nav spēkā esoši profesionāli ligumi.
  8. Spēles laiks 2X15 min. tīrā laika. Pēc 2 spēlēm tiek tīrīts ledus laukums. Pārtraukums  starp periodiem – 1 minūte.
  9. Spēles tiesā organizatoru nozīmēti tiesneši.
  10. Spēlētāji tiek sodīti pēc SHF un LHF veterānu-amatieru noteikumiem.
  11. Spēlētājs , kurš saņem  spēles lielo sodu , nākamo spēli izlaiž.
  12. Visus turnīra strīdīgos jautājumus risināt ar tehnisko personālu un organizātoriem.
  13. Turnīra 1.,2.,3. Vietas ieguvēji saņem zelta , sudraba un bronzas medaļas , kā arī uzvarētāji kausu.
  14. Sacensības tiek nodrošinātas ar medicīnas personālu. Spēlētāju apdrošināšana  uz katras komandas un pašu spēlētāju atbildības.
  15. Apbalvošanas ceremonija pēc turnīra pēdējās spēles.